Aktualności:
 
2012.10.04  Certyfikat rzetelnego przewoźnika:  

Pragniemy poinformować, że nasza firma uzyskała „CERTYFIKAT RZETELNEGO PRZEWOŹNIKA” a tym samym dołączyła do wąskiego grona najlepszych certyfikowanych przewoźników w Europie. Jest to dla nas powód do dużej satysfakcji jak również dowód na to, iż w naszej codziennej pracy kierujemy się wysokimi standardami bezpieczeństwa i współpracy.

 

 
2012.07.16  Nowe auto w naszej Firmie:  

W czerwcu został przez nas zakupiony hakowiec Scania R 420 wraz z przyczepą do transportu kontenerów z rożnymi surowcami. Tym samym wzbogaciliśmy naszą ofertę transportowo-spedycyjną.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji można się dowiedzieć drogą mailową lub telefonicznie:

Email: eko_wtor@onet.eu

 

Siedziba:

ul. Sielecka 56a
37-700 Przemyśl

Sekretariat:

Tel.: +48 503 171 495
 

Prezes Zarządu:

Jerzy Wielądek
mobile: +48 507 011 495

 

Dział handlowy:

mobile: +48 728 55 75 64
annaszpak@ekowtor.net

 

Przedstawiciel handlowy:

mobile: +48 533 044 495
marketing@ekowtor.net

Inne nasze samochody możecie Państwo obejrzeć w dziale galeria (tutaj>>>)

 

 

 
 2011.12.01  Pomagamy chorej Elizie z Mielca  

Eliza od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Aby mogła choć w części normalnie żyć potrzebuje rehabilitacji, a co za tym idzie trzeba ją bezpiecznie na nią zawozić.

Koszt takiego fotelika to ponad 8 tys. zł, żeby zdobyć tę sumę potrzeba ok. 20 ton nakrętek - dochód z ich sprzedaży zasili konto Elizy, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczone będą na zakup specjalnego fotelika samochodowego. Plastikowe nakrętki zaczęli zbierać na początku września uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu. Do akcji włączyli się również celnicy z Mielca, bieszczadzki oddział straży granicznej oraz nasza firma. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w Nowinach: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111201/MIELEC/451443542
 

 

 2011.10.13  Nowa strona internetowa Eko-Wtór  

Dziś ruszyła nowa strona internetowa naszej Firmy, czyli ta na której Państwo właśnie się znajdujecie. Adres internetowy pozostał bez zmian, czyli nadal obowiązuje: www.ekowtor.net

 

 2011.09.01  Konkurs "Zbieramy - oszczędzamy lasy"

Zapraszamy wszystkie placówki szkolne i przedszkolne do udziału w III edycji konkursu w roku szkolnym 2011/2012. Konkurs objęty jest honorowym patronatem „Kuratorium Oświaty w Rzeszowie”.

 

  Idea naszych konkursów: 

Edukację ekologiczną należy rozpoczynać już od najmłodszych lat. Jednym z naszych pomysłów na wdrożenie świadomości wśród młodzieży jest organizowanie konkursu ekologicznego "Zbieramy - oszczędzamy lasy".

 

Atrakcyjna forma konkursu zachęca uczniów do zbierania dużej ilości makulatury, a ekologiczna treść akcji pozytywnie wpływa na prawidłową postawę młodych ludzi, co zauważyliśmy podczas I i II edycji niniejszego konkursu.

Placówki Szkolne z zapałem i sercem włączyły się w zbieranie makulatury, za co im serdecznie dziękujemy!!!

Ponadto główni zwycięzcy poprzednich konkursów otrzymali cenne nagrody. Oprócz świadomości, iż uczniowie przyczynili się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego to dodatkowa motywacja do uzbierania jak największej ilości makulatury!!!

Pamiętajmy, że zbierając makulaturę chronimy lasy. Jedna tona makulatury daje tyle papieru co 17 drzew!!!

Organizatorów cieszy ogromne zainteresowanie konkursem, bowiem ma on swoje wymierne efekty.

Dziękujemy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie za objęcie naszej akcji honorowym patronatem.

Zapraszamy wszystkie placówki oświatowe z naszego terenu do czynnego udziału w kolejnych edycjach konkursu "Zbieramy - oszczędzamy lasy".

Do pobrania:

Regulamin konkursu wraz z załącznikami

 

 

 2011.04.01  Rozpoczęliśmy budowę nowej siedziby firmy EKO-WTÓR Spółka Cywilna

Zdjęcia poszczególnych etapów dostępne są w zakładce „Galeria zdjęć” – planowane zakończenie inwestycji – grudzień 2011r.

 

2011.03.01  Rozszerzyliśmy ofertę naszej Firmy o recykling i zagospodarowanie  styropianu EPS

Zakupiliśmy nowoczesną maszynę do przerobu styropianu i praktycznie jako jedyni na Podkarpaciu odbieramy i poddajemy go procesowi odzysku w celu ponownego wykorzystania.

 

 2010.12.01  Rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o Spedycję i Transport Międzynarodowy

Zapraszamy firmy z terenu Przemyśla i okolic do współpracy w zakresie usług spedycyjnych i transportu międzynarodowego. Posiadamy własne powierzchnie magazynowe wyposażone w monitoring i ochronę. Szczegóły tutaj >>>